Ako získať žiarivý úsmev, na ktorý budete hrdý?

Spozornite! Robíte tiež túto hlúpu chybu? Veríte rôznym mýtom o čistení a bielení zubov? Skúšali ste už bielenie zubov sódou bikarbónou? Bieliacou pastou z reklamy? Ale všetko bez výsledkov?

Tiež veríte mýtom, ktoré kolujú medzi ľuďmi o potravinách, ktoré prirodzene čistia a bielia zuby? Hovorí sa najmä o ovocí ako jahody, pomaranče, jablká a hrozno, ktoré vraj pozitívne vplývajú na čistotu a belosť zubov. Je to naozaj pravda?

Všetky druhy ovocia obsahujú kyseliny, ktoré pri nadmernej konzumácií znižujú PH v ústach a oslabujú tak zubnú sklovinu.

 

2 overené cesty k žiarivému úsmevu

Ak chcete mať zdravé a biele zuby, konzumujte mliečne výrobky ako tvaroch, mlieko a syry. Obsahujú totiž vápnik a proteíny, ktoré pomáhajú udržať zuby silné a zdravé.

Druhým riešením ako rýchlo získať žiarivý úsmev, je v súčasnosti veľmi populárna dentálna hygiena s pieskovaním airflow. Tá vás s istotou zbaví pigmentových škvŕn z kávy, čaju, cigariet a všetkých farbív, ktoré obsahujú potraviny. Tým dosiahnete, že vaše zuby budú pôsobiť belšie.

 

Predstavte si, že budete mať žiarivý úsmev do 60 minút!

Ak ste ešte nikdy neabsolvovali profesionálne čistenie zubov, príďte vyskúšať dentálnu hygienu do modernej Bratislavskej kliniky Dent32.

Som špecialistka na dentálnu hygienu a rada sa o vás postarám a naučím vás, ako sa správne starať o zuby. Informujte sa na telefónnom čísle 0901 777 387 alebo mailom [email protected]

Katarína Vargová, dentálna hygienička

Share:

Pridaj komentár

Kliknutím na tlačítko rozumiem súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov na účely analýz návštevnosti a súborov cookie. Rozumiem