M

Zuby sú drahokamy

Dajte im čo potrebujú a budú vám žiariť celý život.

Úsmev je váš najväčší poklad

Staré francúzske príslovie hovorí: „Kde je málo úsmevu, tam je málo úspechu.“ Ľudia, ktorí sa usmievajú, sú lepší manažéri, lepší učitelia, či lepší predajcovia. A vychovávajú šťastnejšie a úspešnejšie deti. Za úsmevom sa však skrýva omnoho viac.

Lepšie vzťahy

V práci, v rodine, s priateľmi, ale aj u lekára, v obchode či na pošte. S úsmevom to všade ide lepšie.

Zdravšie telo

Úsmev potláča stres a spúšťa procesy, ktoré ovplyvňujú fungovanie všetkých orgánov v tele.

Viac energie

Kto sa usmieva, nemôže sa cítiť zle. To sa jednoducho vylučuje. S dobrou náladou ide všetko ľahšie. 

Ako si vybrať dobrého zubára?

Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Že sa u vášho zubára cítite príjemne ešte neznamená, že robí kvalitnú robotu. A naopak, ten nepríjemný a odmeraný lekár môže mať najlepšie výsledky. Podľa čoho si teda vybrať dobrého zubára v 21. storočí?

Záruka a referencie

Poctivý lekár sa za svoju robotu nebojí postaviť. Záruka na zákroky a verejne dostupné referencie sú vizitkou zodpovedného prístupu a vysokej kvality.  

Ochota pomôcť

Keď vidno, že lekára práca baví a hľadá riešenia ako pacientovi najlepšie pomôcť, je pravdepodobnejšie, že aj kvalita bude na vysokej úrovni.

Bez bolesti

V ponuke dobrého zubára nesmie chýbať spoľahlivá lokálna anestéza aj celková anestéza pod dohľadom anesteziológa. Pri náročných zákrokoch, alebo u detí, je táto možnosť na nezaplatenie.

MUDr. Martin Jakubek

Zubný lekár, majiteľ kliniky

Už prvé zúbky našich detí si zaslúžia starostlivosť

Už prvé zúbky našich detí si zaslúžia starostlivosť

Zabúdame na ne, no nemali by sme. Zubná lekárka MDDr. Michaela Glajchová radí, ako možno deťom pomôcť pri prerezávaní prvých zúbkov, a aké sú najčastejšie chyby, ktorým sa treba pri starostlivosti vyvarovať. A ak sa pýtate, kedy je najvhodnejší čas na prvú návštevu zubára, odpoveď vás možno prekvapí.

9 vecí, ktoré by ste mali vedieť o keramických korunkách

9 vecí, ktoré by ste mali vedieť o keramických korunkách

Zubnú starostlivosť netreba v žiadnom prípade zanedbávať. Niekedy však dá poriadne zabrať. Ak potrebujete väčší zásah do svojho chrupu, jednou z foriem nápravy sú keramické korunky. Dokonalá zubná náhrada v prípade chýbajúceho či poškodeného zuba. Aj vás zaujíma, pre koho sa odporúčajú a kedy je správne po nich siahnuť? Nechajte sa previesť najčastejšími otázkami a odpoveďami ohľadom dostupných keramických náhrad.